• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۸.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

تحکیمات ارزی یورو و پوند افت نرخی دلار را به دنبال داشته. روابط تجاری ایالات متحده با چین درحال بهبود یابی است و چنین امری به افزایش آتی سهام دو کشور کمک خواهد نمود. افزایش قیمت سهام نیز به ارز فشار موقت وارد می نماید.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز می تواند افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال داشته باشد.

 

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست آتی بازه ی مقاومت ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ می تواند به ادامه یابی رشد نرخی یورو تا سطح ۱.۱۰۹۰ نیز بی انجامد. چنین افزایشی تا قبل از شکست پشتیبانی ۱.۱۰۵۰ امکان پذیر به نظر خواهد رسید.

 

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

لابی کنسرواتیو انگلستان با کسب اکثر آرا فعلا در راس قدرت می باشد و این پیروزی فعلی رکورد این لابی از سال ۲۰۱۷ به شمار می رود. پوند همواره در حال افزایش بوده ولی ادامه یابی این افزایش به شکسته شدن بازه ی مقاومت ۱.۳۰۰۰-۱.۲۹۶۵ بستگی خواهد داشت.

 

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تا قبل از شکست بازه ی مقاومت ۱۰۹.۱۰-۱۰۸.۹۰ می توان با از سر گیری گرایش نزولی دلار رو به رو شد. شکست این بازه میتواند با افزایش آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۱۰۹.۷۵ و حتی ۱۱۰.۸۰ هم همراه گردد. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱۰۸.۵۰ می توان با ادامه یابی گرایش صعودی دلار رو به رو بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.