• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۱.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

تست کنونی سطح مقاومت ۹۸.۲۵ می تواند با افت آتی دلار تا سطح ۹۷.۹۰ همراه گردد.

ادامه یابی این افت می تواند تست آتی پشتیبانی ۹۸.۶۵ را نیز به دنبال داشته باشد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا و تعطیلات بانکی امروز این کشور می تواند افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال داشته باشد.

 

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۱۰۰ می تواند به افت ارزی یورو شتاب دهد. اما تا قبل از این شکست می توان با ادامه یابی گرایش سعودی یورو در صورت شکت مقاومت ۱.۱۰۵۰ رو به رو بود. این افزایش می تواند تا سطوح ۱.۱۰۹۰-۱.۱۰۵۰ نیز ادامه یابد. اما اتست آتی ماکسیموم ۱.۱۱۷۰ انعکاس گرایش نرخی یورو را به دنبال خواهد داشت.

 

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست آتی پشتیبانی ۱.۲۷۹۰ می تواند به افت ارزی پوند سرعت بخشد. تا قبل از این شکست با ادامه یابی تحکیمات اصلاحی و افزایش موقت این جفت ارزی رو به رو خواهیم بود.

پس از افت حجم سه ماهه ی تولیدات ناخالص داخلی بریتانی از ٪۰.۴ تا ٪۰.۲، تضعیف ارزی پوند امکان پذیر جلوه خواهد نمود. یکی از آمار سرنوشت ساز امروز برای پوند - داده های تولیدات صنعتی بریتانیا به شمار می روند.

 

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

سطح تقاضای دلار پایین بازه ی نرخی ۱۰۹.۱۰-۱۰۸.۹۰ کاهش یافته و عدم پذیرش عقب نشینی مالیاتی ایالات متحده به دلیل تغییر نظر ترامپ، شرایط تجاری بین دو کشور را دوباره نامشخص می کند. چنین امری می تواند به افزایش قیمت دارایی های حفاظتی و ین ژاپن بی انجامد. شکست سطح ۱۰۹.۱۰ می تواند با افت مابعد دلار-ین تا سطوح


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.