• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۶.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

آمار مثبت ایالات متحده در رابطه با افزایش سود خالص حساب بازرگانی این کشور - تحکیمات ارزی دلار را به دنبال داشت. نرخ گذاری ها تا بازه ی مقاومت ۹۷.۶۰-۹۷۵۰ افزایش یافتند و همراه با شکست آتی این بازه می توان با ادامه یابی رشد دلار تا سطح ۹۸.۲۵ نیز، برخورد نمود.

عدم افت به زود نرخ بهره ی ایالات متحده در طی دو ماه آتی - تحکیمات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. ولی از سویی دیگر، عدم علاقه مندی کاخ سفید به افزایش آتی دلار - می تواند از رشد شدید این واحد ارزی جلوگیری کند.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

بیانیه ی اخیر عضو هیات مدیره ی بانک مرکزی اروپا، پاولو هرناندز دکوس در رابطه با عدم باور ایشان به محرکات مالی آلمان، سرمایه داران را نا امید کرد و افت نرخی یورو را در پی داشت. این فرد اعتقاد دارد که تنها راه حل مشکل مالی اتحادیه ی اروپا - پردازش سیستم بودجه ی عمومی جدید می باشد. یکی از دیگر عوامل افت شدید یورو، آمار مثبت ایالات متحده به شمار می رود. نرخ گذاری های یورو در حال حاظر بر فراز بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۰ استقرار دارند و تنها در صورت شکست آتی این بازه می توان با ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی تا سطوح ۱.۱۱۳۰-۱.۱۱۱۵ رو به رو شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ نوسانات این جفت ارز در حال فشردگی می باشد. در آستانه ی انفجار نرخی هستیم.

شکست پشتیبانی ۱.۲۸۴۵ می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی پوند تا  سطوح ۱.۲۶۹۰ و حتی ۱.۲۵۴۰ نیز، همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت سطح تقاضای دارایی های حفاظتی تحکیمات ارزی دلار تا سطح ۱۰۹.۱۰ را به همراه داشت. این افزایش می تواند در طول امروز نیز ادامه داشته باشد. مقاومت ۱۰۹.۷۰ و ۱۱۰.۵۰ به عنوان اهداف آتی خریداران به شمار می روند.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.