• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۴.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری های دلار بر فراز بازه ی نرخی ۹۷.۱۰-۹۶.۸۵ استقرار دارند. شکست آتی این سطح می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی دلار تا سطوح ۹۶.۳۰-۹۶.۲۰ همراه گردد. ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی می تواند تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۹۷.۱۰ ادامه یابد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها تا مقاومت ۱.۱۱۷۰ رشد نموده اند. شکست این سطح می تواند با ادامه یابی گرایش صعودی تا سطح ۱.۱۲۲۰ و حتی بازه ی ۱.۱۲۸۰-۱.۱۲۷۵ نیز، همراه گردد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها به سطح هیجانی ۱.۳۰۰۰ نزدیک می شوند. احتمال رشد شدید نرخ گذاری ها همواره موجود می باشد. شکست بازه ی مقاومت ۱.۳۰۰۰-۱.۲۹۶۵ می تواند با ادامه یابی گرایش صعودی تا سطوح ۱.۳۱۰۰ و حتی ۱.۳۲۰۰ نیز همراه گردد. این افزایش تا قبل از شکست پشتیبانی ۱.۲۸۴۵ نموداری امکان پذیر می باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

بهبود یابی شرایط تجاری ایالات متحده با چین به افت سطح تقاضای دارایی های حفاظتی و تحکیمات ارزی دلار استرالیا و نیوزیلند همراه گردید. در صورت شکست سطح مقاومت ۱۰۸.۲۵ نموداری می توان با ادامه یابی گرایش صعودی تا سطوح ۱۰۹.۱۰ و حتی ۱۰۹.۷۵ نموداری رو به رو شد. این گرایش صعودی تا قبل از شکسا پشتیبانی ۱۰۸.۱۰ نموداری ادامه خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.