• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۵.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

 

شاخص دلار ایالات متحده USDX

انعکاس نرخی از پشتیبانی ۹۷.۱۵-۹۷.۱۰ با از سر گیری گرایش صعودی همراه گردید.

شکست آتی مقاومت ۹۷.۵۰ به گرایش صعودی شتاب خواهد داد. منفی رقم خوردن آمار امروز آلمان می تواند به افزایش بیشتر دلار دامن زند. تا قبل از بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۹۷.۰۰ می توان با ادامه یابی گرایش صعودی دلار رو به رو بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

منفی رقم خوردن آمار امروز اتحادیه ی اروپا می تواند با افت نرخی یورو همراه گردد. شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۱۱۵ بر احتمال ادامه یابی گرایش نزولی یورو خواهد افزود. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۱۵۰ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی رو به رو بود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست پشتیبانی ۱.۲۷۹۰ می تواند با افت نرخی پوند تا سطوح ۱.۲۶۹۰ و حتی ۱.۲۶۲۰ نیز همراه گردد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بریتانیا افت نرخ نوسانات ارزی را به دنبال داشته و تنها عامل آتی افزایش نرخ نوسانات پوند - تغییر روند برکسیت می باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

شکست آتی بازه ی مقاومت ۱۰۸.۷۰-۱۰۸.۶۵ می تواند با ادامه یابی گرایش صعودی دلار - ین همراه گردد. این افزایش می تواند تا سطح ۱۰۹.۱۰ نیز ادامه یابد. افزایش نرخی دلار می تواند پایین تر از سطح ۱۰۹.۷۵ اتمام یابد.

 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.