• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۱.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

بهبود یابی شرایط تجاری ایالات متحده و چین سطح تقاضای دارایی های حفاظتی را پایین آورد. افت اصلاحی دلار می تواند تا سطح ۹۸.۰۰ ادامه یابد. علاوه بر این همراه با بهبود یابی شرایط ژئوپلیتیک بریتانیا و همچنین ایالات متحده با تحکیمات نرخی دلار و پوند مواجه خواهیم شد. اما گرایش افقی جفت ارزی دلار- پوند، ادامه خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

استحکام یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۰۰ افزایش آتی یورو تا سطوح ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ را به دنبال خواهد داشت. افزایش آتی یورو تنها در صورت افت بیشتر دلار امکان پذیر می باشد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تحکیمات ارزی پوند و شکست سطح ۱.۲۳۸۰ با ادامه یابی افزایش ارزی پوند تا سطح ۱.۲۴۶۰ همراه گردید. ادامه یابی رشد کلی این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۵۰۰ ادامه یافت. بهبود یابی شرایط ژئوپلیتیک بریتانیا به رشد آتی این منجر خواهد شد. افت اصلاحی این جفت ارزی می تواند تا بازه ی ۱.۲۳۸۰-۱.۲۴۰۰ ادامه یابد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت کلی سطح تقاضای دارایی های حفاظتی می تواند با افزایش بیشتر دلار - ین همراه گردد. این افزایش تا سطح ۱۰۸.۴۵ ادامه خواهد یافت. بهبود آتی شرایط تجاری چین و ایالات متحده هم به افزایش بیشتر نرخ این جفت ارزی دامن خواهد زد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.