• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۳۰.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۶۵ استحکام یافته اند. شکست دوباره ی این پشتیبانی به افت موقت دلار در کوتاه مدت دامن خواهد زد. چنین افتی می تواند تا سطح ۹۹.۲۵ ادامه پیدا کند. تحکیمات ارزی دلار به دلیل تضعیف ارز های اروپایی رخ داده و همراه با از سر گیری دوباره ی افزایش قیمت ارز های اروپایی، دلار سقوط خواهد کرد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

ادامه یابی افت قیمت یورو پایین تر از سطح ۱.۰۹۰۰ می تواند به دستیابی پشتیبانی ۱.۰۸۲۵ نیز،‌ بی انجامد. از نظر کلی با احتمال ادامه یابی افت کلی یورو در کوتاه مدت رو به رو ایم. تنها در صورت شکسته شدن مقاومت ۱.۰۹۶۵ می توان با از سر گیری افزایش دوباره ی یورو رو به رو شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تنها در صورت منفی رقم خوردن آمار امروز تولیدات ناخالص داخلی بریتاینا، با تضعیف ارزی پوند رو به رو خواهیم شد. چنین امری می تواند با شکست سطح ۱.۲۲۷۰ و افت بیشتر این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۲۰۰ نیز، همراه گردد. چنین افتی می تواند تا سطوح ۱.۱۲۱۰-۱.۱۲۰۰ نیز ادامه یابد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تست مقاومت ۱۰۸.۴۵ می تواند با انعکاس گرایش نرخی و سقوط دوباره ی دلار همراه گردد. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱۰۷.۵۰ می توان با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار رو به رو بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.