• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۶.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها پایین تراز سطح ۹۸.۰۰ سقوط نمودند. شکست این سطح می تواند با افت بیشتر قیمت دلار تا سطح ۹۷.۵۰ نیز، همراه گردد. این افت حتی تست سطح ۹۷.۱۵ را نیز، به دنبال خواهد داشت. این سطح پشتیبانی در طی مدت زمان طولانی از افت شدید نرخ گذاری های این واحد ارزی جلوگیری به عمل آورده. به همین دلیل هم در آینده می توان با رشد دوباره ی دلار در پی برخورد با این سطح مواجه شد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ نموداری استحکام یافته اند. تحکیمات آتی یورو می تواند تا سطوح ۱.۱۱۱۵ و حتی ۱.۱۱۷۰ نیز،‌ ادامه یابد. افت برنامه ریزی شده ی ۱۸ سپتامبر نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال، به رشد آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی دامن خواهد زد.

افت ٪۰.۲۵ نرخ بهره تا سطح ٪۲.۰۰، بر دلار ایالات متحده فشار وارد خواهد نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها تا بازه ی ۱.۲۵۰۵-۱.۲۵۰۰ نموداری افزایش یافته اند. از نظر کلی با ادامه یابی فشردگی نرخ گذاری ها در بازه ی وسیع ۱.۲۵۹۰-۱.۲۴۰۰ نموداری، رو به رو می باشیم. افت اصلاحی نرخ پوند تا سطح ۱.۲۴۴۰ ادامه خواهد یافت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز سطح پشتیبانی ۱۰۷.۵۰ استحکام یافته اند. در صورت شکست این سطح می توان با افت بیشتر دلار مواجه شد. اما تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۸.۴۵، از سقوط شدید این جفت ارزی جلوگیری خواهد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.