• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۳.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

تست مقاومت ۹۹.۰۵ با افت مابع نرخ گذاری تا پشتیبانی ۹۸.۲۰ همراه گردید. در صورت افت بیشترنرخ گذاری ها و شکست سطح ۹۸.۰۰ می توان با افت بیشتر نرخ گذاری ها تا سطح ۹۷.۵۰ نیز برخورد نمود. تنها عامل از سر گیری تحکیمات میان مدت دلار، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۵۰ به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری های یورو افزایش یافته و رشد ۱۵۰ نقطه ای این جفت ارزی می تواند در آینده نیز ادامه یابد. احتمال افت بیشتر نرخ بهره ی بانک مرکزی اروپا، به میزان ٪۱۰ و تسهیل کمی این بانک به میزان ۲۰ میلیارد، می تواند افت نرخی یورو را، به دنبال داشته باشد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در حال تست بازه ی مقاومت ۱.۲۳۸۰-۱.۲۳۵۰ می باشند. احتمال موفقیت بوریس جانسون به منظور بسته نمودن بی زیان پروسه ی برکسیت، تحکیمات آتی پوند را امکان پذیر تر خواهد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

فعلا با ادامه یابی افت اصلاحی دلار رو به رو هستیم. تنها در صورت شکست پشتیبانی ۱۰۷.۸۰، با افت شدید دلار رو به رو خواهیم شد. چنین افتی می تواند تا سطح ۱۰۷.۵۰ ادامه یابد. تنها عمل از سر گیری تحکیمت ارزی دلار شکست مقاومت ۱۰۸.۴۵ به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.