• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۲.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

به تعویق افتادن افزایش مالیات صادراتی چین از یک طرف و فشار مکرر ترامپ بر سران سیستم ذخایر فدرال، به منظور کاهش بیشتر نرخ بهره ی بانکی ایالات متحده - فشردگی نرخ نوسانات ارزی دلار را، به دنبال داشت. با این وجود همواره با احتمال شکست بازه ی مقاومت ۹۸.۷۰-۹۸.۶۵ رو به رو هستیم. چنین امری با افزایش بیشتر ارزش شاخص دلار همراه خواهد گردید. تا آخر جلسه ی معاملاتی امروز اروپا می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار برخورد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تنها در صورت مثبت رقم خوردن آمار امروز اروپا می توان با تحکیمات ارزی یورو مواجه شد. در غیر این صورت می توان با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۰۹۶۵ نموداری رو به رو شد. چنین افتی می تواند تا پشتیبانی ۱.۰۹۲۵ نیز ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

همواره با احتمال افت نرخ گذاری ها پس از برخورد با مقاومت ۱.۲۳۵۰ مواجه هستیم. چنین افتی می تواند تا سطوح ۱.۲۲۷۰ و ۱.۲۲۰۰ نیز، ادامه یابد. عدم موفقیت بوریس جانسون به منظور توافق با اتحادیه ی اروپا در رابطه با برکسیت، بر احتمال سقوط شدید پوند خواهد افزود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت سطح تقاضای دارایی های حفاظتی افزایش نرخی این جفت ارزی را به دنبال داشته. شکست آتی سطح مقاومت ۱۰۸.۰۰، می تواند به رشد فعلی نرخ گذاری های این جفت ارزی سرعت بخشد. چنین افزایشی می تواند تا سطوح ۱۰۸.۴۵ و ۱۰۸.۹۰ نیز ادامه یابد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.