• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۱.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۴۵ می تواند با ادامه یابی رشد نرخی دلار، تا سطوح ۹۸.۷۵-۹۸.۶۵ همراه گردد. اما شکست پشتیبانی ۹۸.۰۰، به افت دوباره ی دلار تا سطح ۹۷.۵۰ منجر خواهد شد. شکست سطح ۹۸.۰۰ با افت بلند مدت دلار همراه خواهد گردید.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در حال عبور در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۲۵ می باشد. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت. شکست مقاومت ۱.۱۰۲۵-۱.۱۰۱۵ می تواند با ادامه یابی رشد نرخی یورو تا سطوح ۱.۱۱۱۵ و حتی ۱.۱۱۷۰ نیز همراه گردد. اما در صورت شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۲۵-۱.۱۰۱۵ نموداری با سقوط شدید یورو مواجه خواهیم شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۳۵۰ می تواند با ادامه یابی رشد نرخی پوند تا سطوح ۱.۲۴۰۰ همراه گردد. اما در صورت شکست سطح ۱.۲۳۰۰ می توان با از سر گیری گرایش نزولی پوند رو به رو شد.

قرارداد آتی نخست وزیر بریتانیا با نماینده ی اتحادیه ی اروپا می تواند تحکیمات نرخی این جفت ارزی را، به دنبال داشته باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۷.۸۰ رشد نموده اند. عامل اصلی از سر گیری افت نرخی دلار، شکست سطح ۱۰۷.۲۰ به شمار می رود. تحکیمات آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطوح ۱۰۸.۷۰-۱۰۸.۵۰ ادامه یابد. در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱۰۷.۲۰ می توان با سقوط شدید دلار تا بازه ی نرخی ۱۰۶.۸۰-۱۰۶.۷۰ مواجه شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.