• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۰.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۹۸.۴۵-۹۸.۰۰ سیر می نمایند. تنها در صورت افزایش شدید قیمت پوند و یا یورو می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار و خروج نرخ گذاری ها از محدوده ی نرخی یاد شده رو به رو شد. علاوه بر این، فشار ترامپ به سیستم ذخایر فدرال به منظور کاهش قیمت دلار، بر احتمال این افت می افزاید. شکست آتی سطح هیجانی و هدفی ۹۸.۰۰ می تواند با افت مابعد شاخص دلار تا سطوح ۹۷.۶۰-۹۷.۴۵ همراه گرددی.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در حال تست نمودن بازه ی نرخی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ می باشند. آمار امروز اتحادیه ی اروپا می تواند افت نرخی دلار و افزایش ارزی یورو را به دنبال داشته باشد. معاملات فروش این جفت ارزی را نیز تا قبل از شکست بازه ی نرخی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۲۰ نموداری، به تعویق می اندازیم.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۲۳۵۰ می تواند با افت سطح تقاضای پوند همراه گردد. فعالیت پارلمان بریتانیا تنها از اواسط اکتبر آغاز خواهد شد، ۱۴ اکتبر ملاقات پارلمان با ملکه الیزابت و ۱۸-۱۷ اکتبر هم مصادف با کمیسیون یورو است. قرارداد با اتحادیه ی اروپا به دست بوریس جانسون تا قبل از اتمام اکتبر امضا خواهد شد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت اخیر سطح تقاضای دارایی های حفاظتی، افزایش اخیر قیمت نرخ گذاری های این جفت ارزی را به دنبال داشت. ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار بر فراز سطح ۱۰۷.۵۰ می تواند با ادامه یابی گرایش صعودی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۷.۸۰ نیز، همراه گردد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.