• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۰۹.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ نوسانات ارزی دلار کاهش یافته. بر فراز سطح ۹۸.۰۰ با استحکام یابی دوباره ی نرخ گذاری ها رو به رو شدیم. ادامه یابی تحکیمات نرخی بر فراز سطح ۹۸.۴۵ می تواند با از سر گیری رشد نرخی دلار همراه گردد. چنین رشدی تا بازه ی نرخی ۹۸.۷۰-۹۸.۶۵ ادامه خواهد یافت. در صورت تضعیف آتی ارز های اروپایی با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۲۵ استحکام یافته اند. در این بین از سر گیری افت نرخی این جفت ارزی به سمت بازه ی پشتیبانی ۱.۰۹۶۷۵-۱.۰۹۶۵، می تواند با افت دوباره ی یورو همراه گردد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۲۳۵۰ می تواند افت مابعد پوند تا سطح ۱.۲۳۰۰ را به دنبال داشته باشد. شکست آتی این سطح نیز، پوند را تا سطح ۱.۲۲۰۰ سوق خواهد داد. آمار امروز بریتانیا افزایش نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهند داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار بر فراز سطح ۱۰۶.۷۰ می تواند ادامه یابد. تنها درصورت شکست دوباره ی این سطح می توان به بازگشایی معاملات فروش پرداخت. چرا که از قرار معلوم با ادامه یابی رشد میان مدت دلار رو به رو هستیم.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.