• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۲.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۹۸.۶۵ تحکیم یافته اند . احتمال ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار افزون به نظر می رسد. اما شکست پشتیبانی ۹۸.۶۵ می تواند از بروز چنین افزایشی جلوگیری نماید. تعطیلات بانکی امروز ایالات متحده افت نرخ نوسانات ارزی دلار در کوتاه مدت را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵، افت شدید نرخ گذاری ها را به دنبال داشت. این افت، تا سطوح ۱.۱۰۲۵ و ۱.۱۰۰۰ ادامه یافت. تست کنونی سطح هیجانی و بلقوه ی ۱.۱۰۰۰ می تواند انعکاس آتی گرایش بلند مدت، پس از افت عمیق، اما کوتاه مدت یورو را به دنبال داشته باشد. در صورت شکست مقاومت ۱.۱۰۲۵ می توان با تحکیمات اصلاحی یورو تا سطح ۱.۱۰۷۰ نیز مواجه شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

با وجود شکست پشتیبانی ۱.۲۲۰۰، با افزایش دوباره ی سطح تقاضای پوند رو به رو هستیم. افت اصلاحی پوند می تواند تا پشتیبانی ۱.۲۱۰۰ ادامه یابد. ابهام شراط فعلی بازار تا قبل از اجرای کامل پروسه ی برکسیت ادامه خواهد داشت. موافقت پارلمان بریتانیا با اتحادیه ی اروپا می تواند تحکیمات بلتد مدت پوند بر فراز سطح ۱.۲۲۰۰ را به دنبال داشته باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز مقاومت ۱۰۶.۷۰ استحکام یافته اند. تا قبل از بسته شدن کندل ۴ ساعته بر فراز این سطح از اجرای معاملات خرید دلار اجتناب می ورزیم. گرایش آتی دلار - ین به تغییر مسیر روابط تجاری ایالات متحده با چین بستگی خواهد داشت. ادامه یابی شرایط بحرانی اقتصاد جهانی می تواند افزایش قیمت دارایی های حفاضتی و از سر گیری افت دوباره ی نرخ گذاری های دلار - ین را به دنبال خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.