• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۳۰.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

شکست اخیر سطح مقاومت ۹۸.۳۰ می تواند با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار تا سطح ۹۸.۶۵ همراه گردد. اما شکسته شدن پشتیبانی ۹۸.۲۵، از سر گیری گرایش نزولی دلار را به دنبال خواهد داشت.  شکست این سطح با افت شاخص دلار تا سطح ۹۷.۹۰ همراه خواهد گردید.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ افت نرخی یورو تا سطح ۱.۱۰۲۵ را به دنبال خواهد داشت. شکست این سطح نیز با افت مابعد یورو تا سطح ۱.۱۰۰۰ همراه خواهد گردید. تنها عامل جلوگیری از افت شدید یورو، تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۷۰ به شمار می رود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

سطح ۱.۲۲۰۰ شکسته شده و تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز این سطح، می توان با ادامه یابی گرایش نزولی پوند رو به رو بود. احتمال خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه ی اروپا، نرخ گذاری های پوند را تا بازه ی نرخی ۱.۲۱۰۰-۱.۲۱۱۰ نیز سوق خواهد داد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار رشد نرخ گذاری های این جفت ارزی تا بازه ی نرخی ۱۰۶.۸۰-۱۰۶.۷۵ را به دنبال داشت. تنها عامل افزایش سطح تقاضای ین ژاپن و افت نرخ گذاری های این جفت ارزی - افزایش درجه ی بحران سیاسی و اقتصادی کشور های برتر به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.