• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۸.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

سطح تقاضای دلار بالا بوده و در صورت شکست سطح ۹۸.۰۰، می توان با از سر گیری گرایش صعودی این واحد ارزی مواجه شد. این افزایش تا سطح ۹۸.۶۵ نیز ادامه خواهد یافت. تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۳۰، بر احتمال چنین افزایشی خواهد افزود.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز ایالات متحده، افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. تغییر شرایط چالش تجاری ایالات متحده با چین، سرنوشت تحرکات آتی شاخص دلار را مشخص خواهد نمود.

 جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

با وجود شکست مقاومت ۱.۱۱۱۵، با احتمال افت دوباره ی یورو رو به رو می باشیم. افت کلی نرخ گذاری ها می تواند تا بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ ادامه یابد. چنین امری در صورت شکسته شدن پشتیبانی ۱.۱۰۲۵ امکان پذیر خواهد بود. فقدان کلی پیش زمینه ی خبری امروز اروپا و آمریکا افت نرخ نوسانات ارزی یورو-دلار را به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

با وجود مثبت نگری اکثر بازار در رابطه با برکسیت، مقاومت نموداری ۱.۲۳۰۰ شکسته نشد. ولی کلا تنها عامل سرنوشت ساز برای جفت ارزی مربوطه، نتایج برکسیت به شمار می رود. در عرض ۲ ماه و ۳ روز، با انتشار نتایج برکسیت برخورد خواهیم نمود. تنها عامل ادامه یابی تحکیمات ارزی پوند - دلار تا سطح ۱.۲۴۰۰ - مثبت رقم خوردن نتیجه ی برکسیت به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱۰۶.۰۰-۱۰۵.۶۰ نموداری سیر می نمایند. تنها عامل از سر گیری گرایش صعودی نرخ گذاری ها - شکست مقاومت ۱۰۶.۲۰ نموداری به شمار می رود. چنین افزایشی می تواند تا سطح ۱۰۶.۸۰ نیز ادامه یابد. تا قبل از بروز این افزایش نرخی، با احتمال ادامه یابی گرایش نزولی دلار- ین رو به رو خواهیم بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.