• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۷.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

شکست سطح پشتیبانی ۹۸.۰۰، افت شدید دلار تا سطوح ۹۷.۵۰-۹۷.۴۵ را به همراه داشت. تنها در صورت تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۰۰ می توان با از سر گیری گرایش صعودی دلار برخورد نمود. نمودار ۲۴ ساعته ی شاخص دلار از ابهام شرایط بازار خبر می دهد. ادامه یابی افت نرخی دلار پایین تر از بازه ی نرخی ۹۷.۱۵-۹۷.۰۰ به گرایش نزولی ادامه خواهد بخشید. اما شکست آتی سطح ۹۸.۳۰ می تواند افزایش نرخی دلار را به فاز جدیدی منتقل کند.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تست مقاومت ۱.۱۱۷۰ افت دوباره ی سطح تقاضای پوند را به دنبال داشت. همواره با احتمال ادامه یابی گرایش نزولی یورو تا سطوح ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ رو به رو می باشیم. شکست این بازه، سقوط ارزی یورو تا سطوح ۱.۱۰۲۵ و حتی ۱.۱۰۰۰ را نیز، افزایش می دهد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا افت نرخ نوسانات ارزی یورو را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۲۰۰ استحکام یافتند. هر گونه نتیجه ی مثبت در پروسه ی برکسیت می تواند تحکیمات آتی نرخ گذاری های پوند را به دنبال داشته باشد. در صورت شکسته شدن این سطح می توان با از سر گیری گرایش نزولی جفت ارزی مربوطه برخورد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۴.۵۰ استحکام یافته اند. اما افزایش یابی نرخی دلار به شکست مقاومت ۱۰۶.۷۰ بستگی خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.