• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۲.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

با وجود افزایش یابی احتمال کاهش نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال، با تحکیمات ارزی دلار رو به رو هستیم. نرخ گذاری های شاخص دلار بر فراز بازه ی ۹۸.۰۰-۹۷.۹۰ استحکام یافته اند. این رشد می تواند تا سطح ۹۸.۶۵ نیز ادامه یابد. چنین امری تست ماکسیموم ۹۸.۳۰ را امکان پذیر می نماید. ولی در صورت شکست پشتیبانی ۹۷.۹۰، با از سر گیری گرایش نزولی برخورد خواهیم نمود.

آمار امروز ایالات متحده و اتحادیه ی اروپا، افزایش نرخ نوسانات ارزی امروز دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۱۱۵-۱.۱۰۶۵ نموداری استقرار دارند. منفی رقم خوردن آمار امروز اروپا به موازات شکست مرز پایینی این بازه ی نرخی، سقوط بیشتر نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۰۲۵ را، به همراه خواهد داشت. دستیابی مینیموم ماه آگست می تواند با از سر گیری تحکیمات نرخی دلار را به همراه داشته باشد. تحکیمات ارزی یورو تنها در صورت شکست مقاومت ۱.۱۱۱۵ امکان پذیر خواهد بود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۲۰۰ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی پوند رو به رو بود. لازم به ذکر است، که افت شدید تر پوند، به وخیم شدن شرایط ژوپلیتیک بریتانیا بستگی خواهد داشت. به طور مثال: عدم توافق بریتانیا و شرایط وضع شده ی برکسیت توسط اتحادیه ی اروپا.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها  کانال افقی بسیار باریک ۱۰۶.۸۰-۱۰۶.۷۰ را هنوز رد نکرده اند. افت سطح تقاضای دلار می تواند با سقوط اصلاحی نرخ گذاری های اسن جفت ارزی تا سطح ۱۰۶.۱۵ همراه گردد. شکست این سطح پشتیبانی هم با ادامه یابی افت نرخی دلار تا سطح ۱۰۵.۷۰ همراه خواهد گردید.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.