• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۹.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

دلار بر فراز سطح ۹۸.۰۰ استحکام یافته است. رشد آتی نرخ گذاری ها به شکست سطح ۹۸.۱۸ بستگی خواهد داشت. شکست این سطح می تواند با افزایش مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۹۸.۶۵ همراه گردد. اما از نظر کلی تقویت یابی گرایش صعودی تنها بعد از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۹.۰۰ امکان پذیر خواهد بود.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار، افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۱۱۵، با ادامه یابی گرایش نزولی یورو، رو به رو خواهیم بود. شکسته شدن پشتیبانی یاد شده می تواند با افت مابعد این جفت ارزی تا سطح ۱.۱۰۲۵ همراه گردد. افزایش یابی قیمت یورو بیش تر از ۱.۱۱۸۰-۱.۱۱۷۰، به عنوان عامل جلوگیری از افت بیشتر نرخ گذاری های این جفت ارزی به شمار می رود.

در ادامه ی تعطیلات تابستانی شاید نرخ نوسانات این جفت ارزی افزایش خواصی پیدا نکند.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

ادامه یابی افت نرخی پوند پایین تر از سطح ۱.۲۰۰۰ می تواند به سقوط پوند شدت ببخشد. افزایش اصلاحی یورو می تواند تا بازه ی مقاومتی ۱.۲۲۰۰-۱.۲۱۸۰ نموداری ادامه یابد. عامل از سر گیری رشد نرخی پوند، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۲۰۰ به شمار می رود. تا قبل از این افزایش می توان با ادامه یابی گرایش نزولی یورو تا بازه ی ۱.۲۴۳۰-۱.۲۴۰۰ نموداری رو به رو بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

فشردگی نرخ نوسانات این جفت ارزی تا قبل از شکست بازه ی مقاومت ۱۰۶.۸۰-۱۰۶.۷۰ ادامه خواهد داشت. تا قبل از شکست این بازه ی ماکسیموم، با ادامه یابی افت نرخی دلار تا سطح ۱۰۴.۵۰ رو به رو خواهیم بود.

 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.