• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی بازار به تاریخ ۰۸.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

فشردگی نرخ نوسانات ارزی دلار بر فراز خط ترند افزایشی از ابهام شرایط فعلی بازار خبر می دهد. شکست آتی سطح پشتیبانی ۹۷.۱۵ می تواند با ادامه یابی سقوط دلار تا سطح ۹۶.۸۵ و حتی بازه ی ۹۶.۴۵-۹۶.۳۰ نموداری نیز، همراه گردد. چنین افتی تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۷.۶۰ نموداری امکان پذیر خواهد بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ نوسانات این جفت ارزی نیز دچار فشردگی است.  علاوه بر این با توجه به فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار، با احتمال ادامه یابی ابهام شرایط کلی بازار رو به رو خواهیم بود.

افزایش نرخ نوسانات نرخی این جفت ارزی به موازات عرضه یابی آمار امروز ایالات متحده امکان پذیر خواهند بود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۲۱۹۰-۱.۲۱۰۰ نموداری سیر می نمایند. شکست مرز بالایی این کانال احتمال ادامه یابی گرایش صعودی این جفت ارزی تا سطوح ۱.۲۳۵۰ و حتی ۱.۲۴۰۰ را نیز، افزایش خواهد داد. هم اکنون نرخ گذاری ها در حوالی مینیموم تاریخی استقرار دارند.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت نرخ نوسانات ارزی دلار و کاهش یابی سطح تشنج بازارسرعت تغییرات نرخی این جفت ارزی را پایین آورده. در صورت شکست سطح ۱۰۵.۵۰ نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱۰۴.۵۰ نموداری افت خواهند نمود. اما تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۶.۷۰ می تواند افزایش دوباره ی دلار - ین تا سطوح ۱۰۷.۵۰ و حتی ۱۰۷.۸۰ را نیز، ‌به دنبال داشته باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.