• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۱.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

افت پیش بینی شده ی نرخ بهره تا ٪۰.۲۵، افت دلار را به دنبال نداشت. علاوه بر این، عدم اطمینان جروم پاول به افت بیشتر نرخ بهره دلار را به فاز صعودی بازگرداند. مخصوصا به دلیل تضعیف کلی EUR، GBY و JPY تحکیمات ارزی دلار بسیار معقول به نظر می رسد. نرخ گذاری ها هنوز پایین تر از سطح هیجانی ۹۹.۰۰ استقرار دارند. از نظر کلی دلار قوی برای ایالات متحده چندان مطلوب نبوده چرا که افزایش قیمت دلار می تواند ترامپ را، ناراضی کند.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۱۱۲۰ با افت نرخی یورو تا سطح ۱.۱۱۰۰ همراه گردید. اما قوه ی فروشندگان همواره تحلیل و در صورت تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۸۰ می توان با رشد یورو تا سطوح ۱.۱۱۲۰ و حتی ۱.۱۱۶۰ نیز، برخورد نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها پایین بازه ی نرخی ۱.۲۱۰۰-۱.۲۱۲۰ گیر افتاده اند. تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی یاد شده، احتمال ادامه یابی رشد نرخی پوند تا سطوح ۱.۲۲۴۰ و حتی ۱.۲۳۹۰ نموداری را نیز، ‌به دنبال خواهد داشت. تنها در صورت وخیم شدن شرایط برکسیت با افت بیشتر پوند برخورد خواهیم نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

بازه ی ۱۰۹.۰۰-۱۰۸.۹۵ نموداری، شکسته شده و همواره با احتمال ادامه یابی رشد نرخی دلار تا سطح ۱۰۹.۷۵ نیز، رو به رو می باشیم. تا قبل از شکست سطح ۱۰۹.۰۰، می توان  با رشد نرخ گذاری ها رو به رو بود. شکست سطح یاد شده افت دوباره ی دلار - ین، تا سطح ۱۰۸.۴۵ را به دنبال خواهد داشت. چنین افتی می تواند تا سطح ۱۰۷.۸۰ نیز،‌ ادامه پیدا کند.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.