• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۳.۰۷.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

تنها عامل رشد بیشتر دلار، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی ۹۷.۲۰-۹۷.۱۵ نموداری به شمار می رود. چنین افزایشی می تواند تا سطوح ۹۷.۶۰ و حتی ۹۸.۲۰-۹۸.۰۰ نیز،‌ ادامه پیدا کند. اما در صورت افت دلار پایین تر از سطح ۹۶.۸۵، می توان با از سر گیری گرایش نزولی تا سطوح ۹۶.۴۰-۹۶.۳۰ نیز، مواجه شد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی یورو را، به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

بازه ی پشتیبانی ۱.۱۲۰۵-۱.۱۲۰۰ نموداری شکسته شده است. اما افت بیشتر نرخ گذاری ها به شکست سطح ۱.۱۱۸۰ بستگی خواهد داشت. چنین افتی می تواند تا سطح ۱.۱۱۲۰ نیز، ادامه یابد. اما فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا، افت نرخ نوسانات ارزی یورو - دلار را، ‌به دنبال خواهد داشت. تنها عامل تشدید یابی گرایش نزولی، شکست سطح ۱.۱۲۰۵ نموداری به شمار می رود. اما تا قبل از شکست پشتیبانی ۱.۱۱۸۰، می توان با رشد نرخی یورو نیز، رو به رو شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تحکیمات ارزی دلار نرخ گذاری های این جفت ارزی را تحت فشار قرار داده است. تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۲۵۰۰-۱.۲۴۸۰، می توان با افت نرخ پوند برخورد نمود. افزایش نرخی پوند بالا تر از ۱.۲۵۸۰، رشد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۲۷۷۰-۱.۲۷۶۰ را، به دنبال خواهد داشت.

تشدید گرایش نزولی به شکست سطح پشتیبانی ۱.۲۳۵۰ بستگی دارد. این شکست می تواند به افت بیشتر پوند تا سطوح ۱.۲۳۰۰ و حتی ۱.۲۱۲۰ نیز،‌ بی انجامد. تحکیمات بیشتر دلار و یا عدم توافق بریتانیا با اروپا برای برکسیت، افت بیشتر نرخ گذاری ها را به دنبال خواهد داشت.

 جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

مرز بالایی کانال افقی اخیرا ایجاد شده، شکست. نرخ گذاری ها همواره می توانند تا سطح ۱۰۸.۳۰ نیز،‌ افزایش یابند. چنین رشدی می تواند تا سطح ۱۰۸.۹۵ نیز،‌ ادامه یابد. تنها عامل از سر گیری افت دوباره ی نرخ گذاری ها شکست سطح ۱۰۷.۷۵ نموداری به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.