• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۵.۰۷.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

تعطیلات دیروز ایالات متحده، افت نرخ نوسانات ارزی دلار و فشردگی نرخ نوسانات این واحد ارزی در چهارچوب کانال افقی ۱۷ نقطه ای را، به دنبال داشت.

شکست سطح مقاومت ۹۶.۴۵ با افزایش مابعد دلار تا سطوح ۹۶.۸۵ و حتی ۹۷.۲۰ نیز،‌ همراه گردید. تنها عامل از سر گیری گرایش نزولی این واحد ارزی شکست سطح پشتیبانی ۹۶.۱۰ به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۱۲۷۰ می تواند با افت عمیق تر یورو همراه گردد. در صورت بروز چنین سناریویی افت نرخی یورو تا سطح ۱.۱۲۴۰ و حتی بازه ی پشتیبانی ۱.۱۱۸۵-۱.۱۱۸۰ نموداری نیز، ادامه خواهد یافت. تنها عامل از سر گیری گرایش صعودی دلار، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۳۱۰ نموداری به شمار می رود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۲۵۹۰-۱.۲۵۶۰ نموداری سیر می نمایند. در طی نیم سال گذشته با افت ۱۰۴ نقطه ای نرخ این دارایی مواجه شدیم. نرخ نوسانات دیروز این جفت ارزی به میزان یک چهارم کل این نوسان رقم خورد، یعنی ۲۶ نقطه. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۲۵۶۰ نموداری، افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۲۴۸۰ را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در حال افزایش یابی می باشند. ولی فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار افت نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت. سیر نرخی این جفت ارزی در چهارچوب کانال افقی ۱۰۸.۷۰-۱۰۷.۵۰ نموداری، مبنی بر ابهام شرایط فعلی بازار می باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.