• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۳.۰۷.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۹۶.۴۰-۹۶.۱۵ نموداری استقرار یافته اند. شکست پشتیبانی ۹۶.۱۵ می تواند با افت نرخی دلار همراه گردد. چنین افتی می تواند تا سطح پشتیبانی ۹۴.۶۰ نموداری ادامه یابد. تنها عامل از سر گیری رشد نرخی دلار، تحکیم یابی این شاخص بالا تر از سطح ۹۶.۴۰ به شمار می رود. چنین افزایشی می تواند با رشد مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۹۷.۰۰ نیز، همراه گردد.

 جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۲۸۰ نموداری مستقر می باشند. شکست این سطح پشتیبانی با افت آتی یورو تا سطوح ۱.۱۲۰۰-۱.۱۱۸۰ نموداری، همراه خواهد گردید. عامل از سر گیری رشد نرخی یورو، تحکیم یابی بر فراز سطح ۱.۱۳۱۰ نموداری به شمار می رود. چنین رشدی می تواند تا سطح ۱.۱۴۱۵ نموداری ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح پشتیبانی ۱.۲۵۴۵ نموداری، افت آتی پوند تا سطح ۱.۲۴۸۰ نموداری را به دنبال خواهد داشت. یعنی تا مینیموم سال ۲۰۱۸. عامل از سر گیری تحکیمات دوباره ی نرخ گذاری ها، شکست سطح مقاومت ۱.۲۶۰۰ نموداری به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۸.۳۵ نموداری استحکام یافته اند. شکست این سطح با تست مابعد پشتیبانی ۱۰۷.۵۰ و حتی ۱۰۶.۷۰ نموداری، همراه خواهد گردید. شکست این سطوح می تواند با افت مابعد دلار تا سطوح ۱۰۵.۵۰ نیز، همراه گردد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.