• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۱.۰۷.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز سطح هدفی و هیجانی ۹۶.۰۰ نموداری استحکام یافته اند. اما تا قبل از تحکیم یابی دلار بر فراز خط ترند افزایشی سالانه و بسته شدن کندل ۲۴ ساعته بر فراز سطح هیجانی یاد شده، از بازگشایی معاملات میان مدت این واحد ارزی اجتناب می ورزیم. آغاز یابی گرایش افزایشی میان مدت این واحد ارزی به شکست بازه ی نرخی ۹۶.۴۵-۹۶.۳۵ نموداری بستگی خواهد داشت. بروز چنین افزایشی در صورت تضعیف ارزی هم زمان واحد های ارزی پایه ای اروپا، امکان پذیر خواهد شد.

مثبت رقم خوردن آمار امروز آلمان و بریتانیا، نرخ گذاری های دلار را تحت فشار قرار خواهد داد. از نظر کلی، به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا و آمریکا، با کاهش یابی نرخ نوسانات ارزی دلار و دیگر ارزهای پایه رو به رو خواهیم بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۵۰ نموداری، افت یورو تا سطوح ۱.۱۳۲۵ و حتی ۱.۱۲۸۰ نموداری را، به دنبال خواهد داشت. افزایش آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی نیز،‌ به تحکیمات آتی نرخ گذاری ها بر فراز سطوح ۱.۱۳۵۰-۱.۱۳۴۵ نموداری بستگی خواهد داشت. تا قبل از شکل گیری چنین رشدی می توان با ادامه یابی گرایش نزولی یورو مواجه شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۶۶۰ نموداری استحکام یافته اند. افت نرخ گذاری ها پایین تر از این سطح می تواند با افول دوباره ی نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۵۱۰ نموداری نیز، همراه گردد. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱.۲۷۶۰ نموداری، با ادامه یابی چنین افتی مواجه خواهیم بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار، افزایش این جفت ارزی را به دنبال داشت. شکست سطح مقاومت ۱۰۸.۷۰ نموداری، افزایش بیشتر دلار تا سطوح ۱۰۹.۱۰ و حتی ۱۰۹.۷۵ نموداری را به دنبال خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.