• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۳.۰۶.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۳۵ نموداری، استحکام یافته اند. همواره با احتمال ادامه یابی گرایش افزایشی نرخ گذاری ها تا سطح ۹۸.۰۰ رو به رو هستیم. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۷.۰۵، با احتمال ادامه یابی افت دلار رو به رو خواهیم بود.

تنها در صورت افزایش شدید آمار بی کاری امروز ایالات متحده، با افت نرخ گذاری های دلار برخورد خواهیم نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست های اخیر بازه ی پشتیبانی ۱.۱۳۳۰-۱.۱۳۲۵، با افت نرخی یورو تا سطح ۱.۱۲۹۰ نموداری همراه گردید. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۳۲۵، با ادامه یابی گرایش افزایشی یورو تا سطوح ۱.۱۴۱۵-۱.۱۴۰۰ نموداری، برخورد خواهیم نمود. عامل از سر گیری افت دوباره ی نرخ گذاری ها - شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۲۶۰ نموداری به شمار می رود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها هنوز در چهارچوب کانال افقی ۱.۲۷۵۰-۱.۲۶۷۵ نموداری، سیر می نمایند. شکست مرز پایینی این کانال، ادامه یابی افت نرخی پوند تا سطح ۱.۲۶۲۰ و حتی بازه ی ۱.۲۵۷۰-۱.۲۵۶۰ را،‌ به دنبال خواهد داشت. تنها عامل از سر گیری گرایش صعودی نرخ گذاری ها شکست دوباره ی مقاومت ۱.۲۷۵۰ به شمار می رود. در این صورت،‌ با ادامه یابی گرایش افقی در چهارچوب سطوح ۱.۲۸۰۰-۱.۲۷۹۰ نموداری مواجه خواهیم شد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی سیر می نمایند. احتمال افت آتی دلار نیز افزون بوده اما در چشم انداز کوتاه مدت می توان با ادامه یابی افزایش اصلاحی دلار نیز، رو به رو شد. افت کلی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۷.۴۵ بسیار امکان پذیر به نظر می رسد. در صورت تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۸.۷۰، می توان با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار تا سطح ۱۰۹.۷۵ نیز، برخورد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.