• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۵.۰۶.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۹۷.۰۵-۹۶.۸۵ نموداری استحکام یافته اند. شکست این بازه با افت مابعد دلار تا سطح ۹۶.۴۰ همراه خواهد گردید. تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۷.۲۵، با ادامه یابی افت نرخی دلار رو به رو خواهیم بود. این افت می تواند تا سطوح ۹۵.۶۵ و حتی ۹۵.۲۵ نموداری نیز، ادامه یابد.

منفی رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده، تضعیف ارزی دلار را، به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

بر فراز سطح ۱.۱۲۶۰ با افت سطح تقاضای یورو رو به رو می باشیم. به همین خاطر نیز، ادامه یابی افزایش فعلی نرخ گذاری ها تا سطح مقاومت بعدی - ۱.۱۳۲۵ نموداری، بعید به نظر می رسد. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۲۲۵، می توان با از سر گیری تحکیمات ارزی یورو رو به رو شد.

مثبت رقم خوردن آمار امروز اروپا، تحکیمات نرخی این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت. در این بین، می بایست به افت و یا افزایش آتی دلار نیز، ‌توجه نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

افت دلار شکست سطح مقاومت ۱.۲۷۰۰ را به دنبال داشت. تحکیمات آتی این جفت ارزی می تواند تا سطح ۱.۲۷۵۰ نیز،‌ ادامه یابد. اما در پی برخورد نرخ گذاری ها به بازه ی مقاومت ۱.۲۷۸۰-۱.۲۷۹۰ نموداری، می توان با انعکاس گرایشی پوند نیز،‌ مواجه شد.

مثبت رقم خوردن آمار امروز شاخص کسب و کار بریتانیا، تحکیمات آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی را، به دنبال خواهد داشت. در این بین، می بایست به افت آتی و یا افزایش غیر منتظره ی دلار نیز،‌ توجه نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱۰۸.۳۵-۱۰۷.۸۰ نموداری سیر می نمایند. عامل تشخیص گرایش آتی نیز، شکست این دو سطح به شمار می رود. تضعیف آتی دلار می تواند با شکست پشتیبانی ۱۰۷.۸۰ همراه گشته و نرخ گذاری های این جفت ارزی را، تا سطح ۱۰۵.۵۰ نیز، سوق دهد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.