• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۴.۰۶.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

شکست بازه ی نرخی ۹۷.۴۵-۹۷.۳۷، افت مابعد نرخ گذاری ها را، میسر ساخت. هم اکنون نیز، با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۹۷.۰۵.۹۶.۸۵ نموداری، رو به رو هستیم. همواره با احتمال از سر گیری به زود تحکیمات نرخی دلار، مواجه می باشیم. افت های در پیش رو نیز می توانند تا سطح ۹۶.۴۰ نموداری ادامه پیدا کنند.

 جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۱۱۸۰ نموداری، تست استقامتی سطح ۱.۱۲۶۰ را به دنبال داشت. پیش زمینه ی خبری امروز اروپا افزون نیست و افزایش نرخ نوسانات این جفت ارزی، تنها به موازات آغاز یابی جلسات معاملاتی آمریکا امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر این در پی انتشار آمار نرخ تورم اروپا نیز، با افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو مواجه خواهیم شد. کاهش یابی نرخ این شاخص تا سطح ٪۱.۴ می تواند نرخ گذاری های یورو را تحت فشار قرار دهد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

با وجود افت ارزی دلار، نرخ گذاری های این جفت ارزی نیز کاهش یافته اند. تنها در صورت شکست مقاومت ۱.۲۷۰۰ می توان با از سر گیری افزایش نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۷۵۰ برخورد نمود.

افت قیمت سهام آمریکایی، تضعیف ارزی دلار و افزایش آتی نرخ این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت.

 جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تست استقامتی سطح مقاومت ۱۰۸.۳۵ با افت مابعد نرخ گذاری ها همراه گردید. این افت تا سطح ۱۰۷.۸۰ نیز ادامه پیدا کرد. ادامه یابی این افت نرخی به شکست بازه ی ۱۰۷.۸۰-۱۰۷.۵۰ بستگی دارد. تا قبل از بروز چنین افتی می توان با افزایش اصلاحی دلار تا سطح ۱۹۰.۱۰ رو به رو شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.