• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۳۱.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

سطح تقاضای دلار بر فراز مقاومت ۹۸.۰۰ کاهش یافته و در حال حاضر با ادامه یابی گرایش افقی دلار در چهارچوب کانال ۹۸.۱۰-۹۷.۹۶، رو به رو می باشیم. افزایش آتی دلار به عامل اقتصادی بسیار قوی نیازمند است. اما در صورت تضعیف آتی دلار می توان با ادامه یابی افت نرخ گذاری ها تا سطوح ۹۷.۴۵-۹۷.۳۵ نموداری نیز، برخورد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۱۲۰ نموداری استحکام یافته اند. افت آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۱.۱۰۰۰ نیز، ادامه یابد. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۱۷۰ نموداری، می توان با ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی رو به رو بود. تنها در صورت شکست مقاومت ۱.۱۲۱۵ می توان با از سر گیری گرایش افزایشی یورو رو به رو شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

سطح ۱.۲۶۲۰ نموداری شکسته شده و نرخ گذاری ها، سطح هیجانی ۱.۲۶۰۰ را تست می نمایند. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بریتانیا نیز،‌ افت نرخ نوسانات این جفت ارزی را ادامه دار خواهد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در حال نوسان سازی پایین تر از سطح ۱۰۹.۷۵ نموداری می باشند. همواره می توان با افت آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۸.۵۰ نیز، برخورد نمود. تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۹.۱۰، با ادامه یابی افت دلار رو به رو خواهیم شد. این افت می توند تا سطح ۱۰۸.۵۰ نموداری ادامه یابد. دستیابی نرخ گذاری ها به این سطح، پس از شکست سطح پشتیبانی ۱۰۸.۷۰ امکان پذیر خواهد بود. فعلا می بایست از اجرای فعالانه ی معاملات پرهیز نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.