• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۳۰.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

سطح مقاومت هیجانی ۹۸.۰۰ دوباره شکسته شد. چنین امری بر احتمال ادامه یابی تحکیمات ارزی مابعد دلار تا سطوح ۹۸.۴۰ و همچنین ۹۹.۰۰ نیز می افزاید. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۹۷.۷۰، با ادامه یابی گرایش افزایشی دلار رو به رو خواهیم بود. چنین افتی می تواند تا سطح ۹۷.۳۸ ادامه یابد.

حجم بالای اخبار اقتصادی امروز بازار، افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. علاوه بر این، در صورت مثبت رقم خوردن آمار تولیدات ناخالص داخلی ایالات متحده، با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار برخورد خواهیم نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

همواره با احتمال ادامه یابی گرایش نزولی یورو تا سطوح ۱.۱۱۰۰-۱.۱۱۲۰ نموداری رو به رو هستیم. شکست این بازه افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۰۰۰ را نیز، به دنبال خواهد داشت. فروش این جفت ارزی را از سطح پشتیبانی ۱.۱۱۷۰ شروع می کنیم. تنها در صورت شکست دوباره ی ماکسیموم های موضعی، گرایش نزولی متوقف خواهد شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۲۶۰۰-۱.۲۶۲۰ نموداری سیر می نمایند. شکسته شدن پشتیبانی یاد شده، افت مابعد پوند تا سطوح ۱.۲۵۴۰ و حتی ۱.۲۴۸۰ را هم به دنبال خواهد داشت. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۶۷۰ نموداری، معاملات خرید را به تعویق می اندازیم. این افزایش نرخی می تواند در پی شکست سطح ۱.۲۷۵۰ نموداری آغاز یابد.

ابهام شرایط فعلی برکسیت می تواند نوسانات نامشخص این جفت ارزی را، به دنبال داشته باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات نرخی دلار، این جفت ارزی را مستحکم نمود. و ادامه یابی این افزایش نرخی به دو عامل ذیل بستگی خواهد داشت.

۱- افزایش شدید دلار ایالات متحده

۲ - اتمام یابی چالش تجاری ایالات متحده با چین


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.