• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۹.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری های دلار بر فراز سطح ۹۷.۷۰ استحکام یافته، ولی سطح تقاضای این دارایی هنوز پایین می باشد. رشد فعلی این واحد ارزی می تواند تا سطح ۹۸.۰۰ ادامه پیدا کند. از نظر کلی با احتمال ادامه یابی رشد نرخی این شاخص رو به رو می باشیم.

تا قبل از شکست آتی سطح پشتیبانی ۹۷.۵۲، با ادامه یابی افزایش نرخی رو به رو خواهیم بود. به منظور بازگشایی معاملات فروش می بایست از شکست سطح ۹۷.۳۸ بهره گرفت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

ادامه یابی افت یورو پس از شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۱۸۰ بسیار امکان پذیر به نظر می رسد. چنین افتی می تواند تا سطوح ۱.۱۱۰۰-۱.۱۱۲۰ نموداری نیز، ادامه یابد.

منفی رقم خوردن آمار امروز آلمان، افت نرخی این جفت ارزی را، با دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی سیر می نمایند. اما استقرار کلی نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱.۲۷۰۰،  مبنی بر ادامه یابی افت آتی پوند تا سطوح ۱.۲۶۰۰-۱.۲۶۲۰ نموداری می باشد. شکست آتی این سطح نیز، افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۲۴۸۰ را به همراه خواهد داشت.

تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۷۵۰ می توان با ادامه یابی افت نرخی پوند رو به رو بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی مقاومت ۱۰۹.۰۰-۱۰۹.۱۰ استقرار دارند وادامه یابی تحکیمات فعلی این جفت ارزی می تواند به شکست این بازه بی انجامد. در صورت شکسته شدن پشتیبانی ۱۰۹.۰۰، می توان با ادامه یابی افول ارزی دلار تا سطوح ۱۰۸.۳۰-۱۰۸.۵۰ و حتی ۱۰۸.۰۰-۱۰۸.۱۰نموداری نیز، رو به رو شد.

تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱۰۹.۷۰، می توان با افت اصلاحی نرخ گذاری ها برخورد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.