• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۳.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

همواره با تست یابی سطح هیجانی ۹۸.۰۰ رو به رو می باشیم. تنها عامل توقف یابی این افزایش نرخی شکست سطح پشتیبانی ۹۷.۶۰ به شمار می رود. تحکیمات کلی نرخ گذاری ها می تواند تا سطوح ۹۸.۴۰ و حتی ۹۸.۸۰ نیز، ادامه یابد. مثبت رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده احتمال این افزایش نرخی را بیشتر خواهد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

همواره با احتمال افت آتی نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱.۱۱۸۰ نموداری مواجه می باشیم. این افت می تواند تا سطح ۱.۱۱۲۰ نیز ادامه یابد. منفی رقم خوردن آمار امروز اتحادیه ی اروپا - بر احتمال این افت خواهد افزود. پشتیبانی نهایی افول آتی یورو سطح ۱.۱۰۰۰ به شمار می رود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۲۶۲۰ می تواند به دستیابی آتی نرخ گذاری ها به سطح ۱.۲۶۰۰ نیز بی افزاید. تست آتی این سطح از افت بیشتر نرخ گذاری ها جلوگیری خواهد نمود.

افت امکان پذیر نرخ داده های آماری شاخص خرده فروشی بریتانیا - بر احتمال افت بیشتر نرخ گذاری های این جفت ارزی خواهد افزود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تحکیمات ارزی دلار،‌ قوه ی تجاری خریداران هنوز افزایش نیافته. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱۱۰.۰۰ می تواند با از سر گیری روند نزولی نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۱۱۰.۸۰ و حتی ۱۱۲.۳۰-۱۱۲.۰۰ نیز ادامه یابد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.