• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۱.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

شکست سطح مقاومت ۹۸.۰۰ به تحکیمات مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۹۸.۴۰ و حتی ۹۹.۰۰ نیز، خواهد انجامید. تنها عامل جلوگیری از این افزایش نرخی شکست بازه ی پشتیبانی ۹۷.۶۰-۹۷.۵۵ نموداری به شمار می رود.

چگونگی تغییرات آتی شرایط تجاری بین چین و ایالات متحده - روند آتی نرخ گذاری های دلار را مشخص خواهد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تست استقامتی سطح مقاومت هدفی ۱.۱۱۷۰ با افت مابعد نرخ گذاری ها همراه گردید. احتمال ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۱۱۳۰ نیز، افزون به نظر می رسد. شکست آتی این سطح می تواند با ادامه یابی سقوط نرخی یورو تا سطح ۱.۱۰۰۰ همراه گردد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا، افت نرخ نوسانات ارزی یورو را، به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در حال تست نمودن سطح پشتیبانی ۱.۲۷۰۰ می باشند. در صورت شکست این سطح می توان با افول بیشتر پوند تا سطوح ۱.۲۶۷۰، ۱.۲۶۳۰ و حتی ۱.۲۶۰۰ نیز مواجه شد.

نشست امروز پارلمان بریتانیا به منظور گفت و گو در مورد تغییرات شاخص تورم این کشور،‌ افزایش نرخ نوسانات ارزی پوند - دلار را، به دنبال خواهد داشت. سخنرانی امروز مارک کارنی به موازات نشر نتایج نشست آتی برکسیت، روند نرخی این جفت ارزی را مشخص تر خواهد نمود.

ساعت ۰۸:۳۰ GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - نشست پارلمان در مورد نرخ تورم

ساعت ۰۸:۳۰ GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - سخنرانی رئیس بانک انگلستان، مارک کارنی

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات آتی دلار نرخ گذاری های این جفت ارزی را تا سطح ۱۱۰.۳۰ نیز، ارتقا داد. شکست این سطح می تواند با ادامه یابی رشد نرخی دلار تا سطوح ۱۱۱.۰۰-۱۱۰.۸۰ نموداری نیز، همراه گردد. تحکیمات آتی بر فراز این بازه ی نرخی رشد میان مدت دلار - ین را به دنبال خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.