• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۶.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

در صورت شکست بازه ی مقاومت ۹۷.۴۵-۹۷.۴۰ و خط ترند نزولی، احتمال گرایش صعودی میان روزی دلار افزایش خواهد یافت. این رشد نرخی می تواند تا سطح ۹۸.۰۰ و حتی ۹۸.۴۰ نیز، ادامه یابد. مثبت رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده، که ساعت ۱۲:۳۰ به وقت گرینویچ منتشر خواهند شد - تحکیمات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

 جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

انعکاس گرایشی نرخ گذاری ها از پشتیبانی ۱.۱۱۸۰، تحکیمات مابعد یورو تا سطح ۱.۱۲۰۰ را به دنبال داشت. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا افت نرخ نوسانات ارزی یورو را به همراه خواهد داشت. تنها عامل از سر گیری تحکیمات ارزی یورو، منفی رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده به شمار می رود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

ادامه یابی افت نرخی پوند، پایین تر از سطح مقاومت ۱.۲۸۶۵، در صورت مثبت رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده امکان پذیر خواهد بود. ابهام شرایط فعلی برکسیت، فشردگی نرخ نوسانات ارزی پوند را، تمدید نموده و در صورت تحکیمات ارزی دلار، می توان با افت نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح پشتیبانی ۱.۲۷۹۰-۱.۲۷۸۰ نموداری نیز مواجه شد.

افزایش تصحیحاتی و موقت پوند تا سطوح مقاومت ۱.۲۸۸۰-۱.۲۸۶۵ امکان پذیر می باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی سیر می نمایند. ابهام شرایط فعلی، فشردگی نرخ نوسانات را تمدید نموده و تنها در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱۰۹.۰۰ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی تا سطوح ۱۰۸.۵۰-۱۰۸.۳۵ نموداری رو به رو بود. عامل از سر گیری تحکیمات ارزی دلار تا سطوح ۱۱۰.۳۰ و حتی ۱۱۱.۰۰-۱۱۰.۸۰ - شکست مقاومت ۱۰۹.۷۰ نموداری به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.