• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی تاریخ ۱۵.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

از بازه ی مقاومتی ۹۷.۴۵-۹۷.۴۰ نرخ گذاری ها انعکاس یافته اند. تنها عامل از سر گیری دوباره ی تحکیمات ارزی شاخص دلار، شکست سطوح یاد شده به شمار می رود. اما در صورت شکست آتی سطح پشتیبانی ۹۷.۰۰، افت نرخی دلار طولانی تر خواهد شد. چنین افتی می تواند تا سطوح پشتیبانی ۹۶.۴۰-۹۶.۳۰ نیز، ادامه یابد.

در پی عرضه یابی آمار امروز ایالات متحده، با افزایش نرخ نوسانات ارزی شاخص دلار رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تست به زود سطح پشتیبانی ۱.۱۱۸۰ می تواند با انعکاس گرایشی نرخ گذاری های این جفت ارزی همراه گردد. در صورت شکست این سطح با افت آتی یورو تا سطوح ۱.۱۱۲۰ و حتی ۱.۱۰۰۰ نیز مواجه می شویم. منفی رقم خوردن آمار امروز اتحادیه ی اروپا، این افت ارزی را، امکان ئذیر خواهد ساخت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۲۰۰ می تواند با افت آتی نرخ گذاری ها تا سطح مینیموم ۱.۲۸۶۵ نیز،‌ همراه گردد. اما از بازه ی پشتیبانی ۱.۲۷۹۰-۱.۲۷۸۰ نموداری، می توان با انعکاس گرایش نرخی این جفت ارزی مواجه شد. اخبار آتی برکسیت عامل اصلی تغییرات نرخی این جفت ارزی به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

شکست مقاومت ۱۰۹.۷۵ می تواند با تحکیمات نرخی این جفت ارزی تا سطوح ۱۱۰.۳۰ و حتی ۱۱۱.۰۰-۱۱۰.۸۰ نیز، همراه گردد. اما در صورت شکست پشتیبانی ۱۰۹.۴۵، افت دلار تا سطح پشتیبانی ۱۰۸.۵۰ حتمی خواهد شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.