• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۵.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری های دلار مقاومت تاریخی سال ۲۰۱۷ که شامل سطح ۹۷.۸۰ می باشد را، شکسته است. تا قبل از شکست دوباره ی سطح پشتیبانی بسیار بلقوه ی ۹۷.۶۰ - با ادامه یابی این افزایش ارزی رو به رو خواهیم بود. چرا که این سطح به عنوان مقاومتی محسوب می شد که از سال ۲۰۱۸ مانع افزایش بیشتر نرخ گذاری ها بوده. افزیش فعلی می تواند تا سطح هدفی ۹۸.۳۰ نیز، ادامه یابد.

مثبت رقم خوردن آمار تولیدات ناخالص داخلی فردای ایالات متحده، احتمال بروز چنین رشدی را، افزایش خواهد داد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح پشتیبانی ۱.۱۱۸۰ شکسته شد و مینیموم ۱.۱۱۴۰ هم شکسته شد. افت آتی می تواند تا سطح ۱.۱۱۲۰ ادامه پیدا کند. تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱.۱۱۸۰، می توان با ادامه یابی افت ارزی یورو رو به رو بود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

 سطح پشتیبانی ۱.۲۹۰۰ شکسته شده و تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۹۶۰، با ادامه یابی این سقوط نرخی رو به رو خواهیم بود. افت آتی می تواند تا سطح ۱.۲۸۴۵ ادامه یابد و شکست مابعد مینیموم ۱.۲۷۹۰ را هم میسر کند.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تحکیمات اخیر دلار، نرخ گذاری ها از مقاومت ۱۱۲.۳۰ انعکاس یافته اند. شکست آتی پشتیبانی ۱۱۱.۶۵، سقوط مابعد نرخ گذاری های این جفت ارزی را، به دنبال خواهد داشت. چنین افتی می تواند تا سطح ۱۱۰.۸۰ هم ادامه یابد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.