• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۳.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

با وجود خالی بودن تقویم اقتصادی امروز آمریکا، با احتمال افزایش نرخ نوسانات دلار رو به رو هستیم. به منظور بازگشایی معاملات خرید دلار می بایست بعد از شکست مقاومت ۹۷.۰۵ وارد عمل شد. افت های تصحیحاتی نیز، می توانند تا سطح پشتیبانی ۹۷.۶۰ ادامه یابند. اما عامل از سر گیری افت میان مدت دلار، شکست سطح ۹۶.۸۵ به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

با وجود تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۲۵۰، با احتمال از سر گیری افت دوباره ی یورو مواجه می باشیم. شکست دوباره ی این سطح می تواند با افول نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۲۳۵-۱.۱۲۴۰ نیز، ادامه یابد. چنین افتی می تواند به شکست مابعد سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ نیز، بی انجامد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا، کاهش نرخ نوسانات ارزی یورو را، به دنبال داشته و تنها عامل ادامه یابی تحکیمات ارزی یورو، شکست سطح مقاومت ۱.۱۲۶۰ نموداری به شمار می رود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۲۹۷۰ می تواند به افت مابعد پوند تا سطوح ۱.۲۹۰۰، ۱.۲۸۵۹ و حتی ۱.۲۷۹۰ نیز، بی انجامد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بریتانیا، افت نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

همواره با تست استقامتی بازه ی مقاومت ۱۱۲.۱۰-۱۱۱.۸۰، رو به رو هستیم. تحکیم یابی بر فراز این سطح از افت ناگهان دلار جلوگیری خواهد نمود. اما به منظور بازگشایی معاملات خرید می بایست در انتظار شکست مقاومت ۱۱۲.۰۰ بنشست. چنین افزایشی تا سطح مقاومت ۱۱۳.۶۰ نیز، ادامه خواهد یافت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.