• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۶.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

فشردگی نرخ نوسانات ارزی ادامه داشته و انتشارات آماری امروز ایالات متحده و اروپا، افزایش نرخ نوسانات شاخص دلار را به دنبال خواهند داشت. به منظور بازگشایی معاملات خرید دلار، تا شکست سطح مقاومت ۹۷.۶۰ صبر می نماییم. تا قبل از بروز چنین تحکیماتی می توان با افت نرخی دلار تا سطوح پشتیبانی ۹۶.۱۵ و حتی ۹۵.۹۵ نیز، برخورد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۳۲۵-۱.۱۲۹۰ نموداری سیر می نمایند و تنها عامل تشخیص گرایش میان مدت، خروج نرخ گذاری ها از محدوده ی نرخی مربوطه به شمار می رود. مثبت رقم خوردن آمار اقتصادی ZEW آلمان، تحکیمات ارزی یورو را به دنبال خواهد داشت. در غیر این صورت گرایش افقی ادامه خواهد یافت. علاوه بر این، آمار امروز جلسات معاملاتی آمریکا هم افزایش نرخ نوسانات این جفت ارزی را، ‌به دنبال خواهند داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

اتمام یابی فشردگی نرخی و شکست آتی سطح مقاومت ۱.۳۱۲۰ با افزایش مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۳۲۰۰-۱.۳۱۹۰ همراه خواهد گردید. بهبود یابی غیر منتظره ی شرایط اقتصادی و سیاسی بریتانیا رشد ارزی پوند را، امکان پذیر تر خواهد ساخت. در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۳۰۵۰، با افت مابعد پوند تا سطوح ۱.۲۹۷۰ و حتی ۱.۲۷۹۰ نیز مواجه خواهیم شد. با توجه به نمودار H4  و  D1 و با در نظر گیری کاهش یابی ماکسیموم های موضعی، احتمال شدت گیری افول نرخی این جفت ارزی افزایش میابد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها هنوز در چهارچوب کانال افقی ۱۱۲.۰۵-۱۱۱.۸۵ نموداری سیر می نمایند. تحکیمات نرخی بر فراز سطح ۱۱۲.۰۵ با ادامه یابی رشد ارزی دلار تا سطح ۱۱۲.۶۰ نیز، همراه خواهد گردید. چنین امری در صورت تحکیمات ارزی دلار، ‌امکان پذیر خواهد بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.