• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۲.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

تا قبل از خروج نرخ گذاری ها از کانال افقی ۹۷.۰۵-۹۶.۴۵ با ادامه یابی ابهام گرایش دلار رو به رو خواهیم بود. و به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری، نرخ نوسانات ارزی دلار، افزایشی نخواهد یافت.

در طی اجرای جلسات معاملاتی امروز می توان با ادامه یابی گرایش افقی نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۹۶.۸۰-۹۶.۴۰ رو به رو بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۲۹۰-۱.۱۲۵۰ سیر می نمایند. همواره با احتمال ادامه یابی افزایش نرخی این جفت ارزی تا مقاومت ۱.۱۳۲۵ نیز، رو به رو می باشیم. تنها در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۲۴۰ با افت دوباره ی نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰، برخورد خواهیم نمود.

به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری با افت نرخ نوسانات ارزی یورو - دلار، رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

همواره با فشردگی نرخ نوسانات و ابهام شرایط فعلی بازار رو به رو می باشیم. همراه با شکست سطح پشتیبانی ۱.۲۹۷۰ می توان با ادامه یابی افت ارزی پوند رو به رو شد. تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۱۲۰ می تواند با ادامه یابی رشد ارزی پوند تا سطوح ۱.۳۲۰۰ و حتی ۱.۳۲۵۰ نیز، همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

همواره با احتمال ادامه یابی تحکیمات نرخی دلار تا سطح ۱۱۲.۶۰ رو به رو می باشیم. به منظور بازگشایی معاملات خرید دلار و فروش ین می بایست تا شکست بازه ی مقاومت ۱۱۲.۰۵-۱۱۱.۸۰ صبر نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.