• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۱.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز سطح پشتیبانی ۹۶.۵۰ استقرار دارند. در صورت تحکیم یابی آتی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۶۵، با ادامه یابی رشد نرخی دلار برخورد خواهیم نمود. اما تا قبل از شکل گیری چنین سناریویی، با افت نرخ گذاری ها رو به رو خواهیم بود. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار، ‌افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحاده ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۲۵۰-۱.۱۲۴۰ با ادامه یابی سیر افقی نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال ۱.۱۲۸۰-۱.۱۲۵۰ همراه گردید. شکست سطح پشتیبانی این کانال با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ نیز،‌ ادامه خواهد یافت. چنین افتی تنها در صورت شکست سطح ۱.۱۲۵۰، انجام خواهد پذیرفت. تا قبل از این می توان با ادامه یابی افزایش نرخی یورو  تا مقاومت ۱.۱۳۲۵ رو به رو بود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تا قبل از شکست مقاومت ۱.۳۱۲۰، افت نرخی پوند ادامه خواهد داشت. این افت می تواند تا پشتیبانی ۱.۳۰۲۵ ادامه یابد. شکست آتی این سطح با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۲۹۷۰ همراه خواهد گردید. و تنها عامل تقویت یابی افت میان مدت، شکست سطح یاد شده به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تا قبل از شکست سطح ۱۱۰.۸۰، می توان با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱۱۱.۲۵ رو به رو شد.

در نمودار D1 با فشردگی نرخ نوسانات رو به رو می باشیم. همین امر نیز مبنی بر ابهام شرایط فعلی بازار می باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.