• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۹.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

فشردگی نرخ نوسانات در چهارچوب کانال افقی ۹۷.۰۵-۹۶.۵۰ مبنی بر ابهام شرایط گرایشی دلار بوده و شکست آتی سطح پشتیبانی ۹۷.۰۵، با افت مابعد این واحد ارزی تا سطوح ۹۶.۱۵، ۹۵.۹۵ و همچنین ۹۵.۶۵ نیز، همراه خواهد گردید. تنها عامل از سر گیری تحکیمات دلار شکست سطح مقاومت ۹۷.۶۰ بوده، که تنها در صورت شکست مقاومت موضعی ۹۷.۰۵ امکان پذیر خواهد بود.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تحکیم یابی اخیر نرخ گذاری ها بر فراز سطوح ۱.۱۲۵۰-۱.۱۲۴۰، از قوه ی تجاری فروشندگان کاسته و به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار، با کاهش یابی سطح تقاضای این واحد ارزی نیز رو به رو شده ایم. تا قبل از شکست پشتیبانی ۱.۱۲۴۰، با ادامه یابی تحکیمات ارزی یورو رو به رو خواهیم شد. رشد نرخی یورو تا سطح ۱.۱۳۲۵ ادامه خواهد یافت.

در صورت شکست پشتیبانی ۱.۱۲۴۰ با افت آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۱۲۰ رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

سطح تقاضای پوند در حوالی مقاومت ۱.۳۱۰۰ کاهش یافته. شکست پشتیبانی ۱.۳۰۵۰ - با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۲۹۷۰ و همچنین ۱.۲۷۹۰ نیز، همراه خواهد گردید. علاوه بر این، در نمودار های H4 و همچنین D1، با تضعیف مداوم قوه ی تجاری خریداران مواجه می باشیم.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

بر فراز مقاومت ۱۱۱.۲۰، با کاهش یابی سطح تقاضای خریداران برخورد نموده ایم. از نظر کلی با احتمال ادامه یابی تحکیمات کلی دلار تا سطوح ۱۱۲.۳۰ و همچنین ۱۱۲.۶۰ نموداری، رو به رو می باشیم. افزایش بر فراز ۱۱۱.۵۰ - بروز این تحکیمات را، امکان پذیر خواهد ساخت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.