• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۵.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

عدم متغییر بودن داده های در پیش روی بازار کار ایالات متحده، از آمار تخمین یافته ی شان نرخ نوسانات دلار را افزایش نمی نماید و با توجه به افت سطح تقاضای این واحد ارزی بر فراز سطح ۹۶.۸۵، تنها را نجات امروز نرخ گذاری ها - مثبت رقم خوردن این آمار به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تنها عامل از سر گیری رشد نرخی یورو، شکست مقاومت ۱.۱۲۵۰ به شمار می رود. بدین سبب که شکسته شدن بازه ی مقاومتی ۱.۱۲۵۰-۱.۱۲۴۰ - تحکیمات ارزی مابعد یورو تا سطح ۱.۱۳۲۵ را به دنبال خواهد داشت.

به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا - با احتمال کاهش یابی نرخ نوسانات این جفت ارزی نیز،‌ رو به رو می باشیم.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

انعکاس گرایشی اخیر نرخ گذاری ها از سطح مقاومت ۱.۳۲۰۰ - بر احتمال افت آتی پوند تا سطح ۱.۲۹۷۰ نیز می افزاید. تنها عامل جلوگیری از بروز چنین افتی - تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۱۲۵ به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار نرخ گذاری های این جفت ارزی را تقویت خواهد نمود. اما در صورت منفی رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده و افت نرخی دلار - با تضعیف یابی نرخ گذاری های این جفت ارزی مواجه خواهیم شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.