• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۴.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

هنوز با فشردگی نرخ نوسانات ارزی مواجه هستیم. اما شکست آتی پشتیبانی ۹۶.۵۰ می تواند افول مابعد دلار تا سطوح ۹۶.۲۰ و حتی ۹۵.۹۰ را نیز، به دنبال داشته باشد. و شکست مقاومت ۹۶.۷۰، با از سر گیری رشد دلار تا سطوح ۹۷.۰۵ و ۹۶.۶۰ همراه خواهد گردید.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

هنوز با فشردگی نرخ نوسانات ارزی مواجه می باشیم. اما کاهش مداوم قوه ی تجاری فروشندگان یورو، احتمال رشد به زود نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۳۲۵ نموداری را، افزایش می نماید. در صورت شکست پشتیبانی ۱.۱۲۲۵ می تواند با افول مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰، برخورد نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطوح ۱.۳۲۱۵-۱.۳۲۱۰، می توان با افزایش مابعد پوند تا سطوح ۱.۳۳۵۰-۱.۳۳۱۵ مواجه شد. اما در صورت شکست پشتیبانی ۱.۱۳۵۰، احتمال افت آتی پوند تا سطح ۱.۳۱۲۰ افزایش خواهد یافت.

یکی از اصلی ترین عوامل تحکیمات آتی پوند - موافقت پارلمان بریتانیا با پروتکل نهایی برکسیت اروپا به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

فشردگی نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱۱۱.۵۵-۱۱۱.۲۵ نموداری ادامه داشته و تنها عامل تقویت یابی فروشندگان و افت شدید دلار - شکست پشتیبانی ۱۱۱.۲۰ به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.