• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۲.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

کاهش فعلی سطح تقاضای دلار بر فراز سطح ۹۶.۸۵ می تواند با افت امروزی نرخ گذاری ها تا سطح ۹۶.۷۵ نموداری همراه گردد. تا قبل از شکسته شدن این سطح می توان با ادامه یابی رشد نرخی این واحد ارزی تا سطوح ۹۷.۰۵ و حتی ۹۷.۳۰ نیز، برخورد نمود.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. تنها عامل افزایش نرخ نوسانات امروز دلار - تغییرات شدید سطح داده های امروز نشریات اقتصادی ایالات متحده، در طی اجرای جلسات معاملاتی آمریکا به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح پشتیبانی ۱.۱۲۱۵ شکسته شده و افت آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و همچنین ۱.۱۱۲۰ نیز ادامه یابد. در نمودار Daily با ادامه یابی نوسانات نرخی این جفت ارزی در چهارچوب کانال نزولی مواجه هستیم و چنین امری بر احتمال افت میان مدت یورو خواهد افزود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

احتمال ادامه یابی نشست نرخی امروز پوند تا سطوح ۱.۲۹۷۰ و حتی ۱.۲۷۹۰ افزون می باشد. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۰۸۵ نموداری، گرایش نزولی متوقف خواهد شد. منفی رقم خوردن آمار امروز بریتانیا - افت آتی نرخ گذاری های پوند را به دنبال خواهد داشت. چرا که نظریه ی متخصصین مبنی بر کاهش شاخص کسب و کار ساخت و ساز بریتانیا، تا سطح ۵۰ می باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

شکست به زود سطح ۱۱۱.۴۰ به رشد مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۱۱.۸۵ و همچنین ۱۱۲.۰۵ نموداری خواهد انجامید. و با توجه به نوسان سازی کنونی نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱۱۲.۶۰-۱۱۲.۳۰، تنها عامل توقف یابی گرایش افزایشی و شکست مقاومت ۱۱۲.۶۰ - افت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰ به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.