• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۷.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

شکست اخیر مقاومت ۹۶.۲۰ به روند صعودی دلار ادامه خواهد بخشید. علاوه بر این، شکست به زود مقاومت ۹۶.۴۰ دستیابی نرخ گذاری ها به سطوح ۹۶.۸۵-۹۶.۷۰ و حتی ۹۷.۰۵ را نیز، ممکن خواهد نمود. تنها عامل جلوگیری از رشد ارزی دلار - شکست پشتیبانی ۹۶.۲۰ به شمار می رود.

فقدان پیش زمینه ی امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات این واحد ارزی را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست آتی پشتیبانی ۱.۱۲۵۰ می تواند به افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۱۸۰ بی انجامد. تنها عامل جلوگیری از افت آتی یورو - تحکیم یابی نرخ گذاری های این جفت ارزی بر فراز سطح ۱.۱۳۰۰ به شمار می رود. اما تقویت گرایش صعودی تنها بعد از شکست سطح هدفی ۱.۱۳۲۵ امکان پذیر جلوه خواهد نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۲۳۵-۱.۳۱۶۰ نموداری سیر می نمایند. همواره با ابهام شرایط گرایشی بازار این جفت ارزی رو به رو می باشیم. چرا که سرنوشت برکسیت هنوز معلوم نشده است.

علاوه بر این، فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا نیز، افت نرخ نوسانات ارزی پوند - دلار را به دنبال خواهد داشت. در این بین تنها عامل افزایش یابی به زود سطح فعالیت های معاملاتی این جفت ارزی - عرضه یابی نتایج نشست امروز پارلمان بریتانیا،‌ در رابطه با برکسیت به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

شکست اخیر مقاومت ۱۱۰.۳۰ بر احتمال ادامه یابی افزایش آتی نرخ دلار - ین می افزاید. چرا که تحکیمات ارزی شاخص دلار هنوز ادامه داشته و تنها در صورت بروز تغییرات منفی در متن سیاست خارجی و یا تجارت برون مرزی این کشور می توان با سست شدن دوباره ی دلار برخورد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.