• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۰.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۵.۷۰ می تواند به شکست آتی سطح مقاومت ۹۶.۰۵ بی انجامد. اما تنها عامل از سر گیری رشد میان مدت دلار - تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۲۰ نموداری به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست آتی سطح ۱.۱۳۶۰ می تواند با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۴۱۵-۱.۱۴۰۰ همراه گردد. اما تنها عامل از سر گیری افت میان مدت - شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۲۵ به شمار می رود. چنین افتی می تواند تا پشتیبانی ۱.۱۲۹۰ نیز ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۳۰۰-۱.۳۲۲۰ سیر می نمایند. چنین امری مبنی بر ابهام شرایط گرایشی نرخ گذاری ها بوده و بر احتمال شکل گیری جهش نرخی این جفت ارزی در آینده نیز، می افزاید. همراه با شکست سطح پشتیبانی ۱.۳۲۰۰ می توان با افول مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۳۱۳۰ و ۱.۳۰۹۰ برخورد نمود. و تنها عامل توقف یابی سقوط نرخی پوند - تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۳۱۵ نموداری به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

فشردگی نوسانات ارزی مبنی بر ابهام شرایط گرایشی بازار دلار - ین می باشد. احتمالات فعلی مبنی بر رشد نرخ دلار تا سطوح ۱۱۲.۶۰ و ۱۱۳.۶۰ بوده، که تنها در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰ متوقف خواهد شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.