• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۵.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

افت اخیر دلار ادامه دار شد و هم اکنون با فشردگی نرخ نوسانات رو به رو می باشیم. ادامه یابی افت فعلی در آینده ی نزدیک نیز، افزون به نظر می رسد. چنین افتی می تواند تا سطوح ۹۵.۶۵، ۹۵.۲۵ و حتی ۹۴.۹۰ نموداری نیز، ادامه یابد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نفوذ کاذب سطح ۱.۱۳۲۵ نموداری، سطح تقاضای یورو را  افزایش ننمود. همراه با شکست مقاومت ۱.۱۳۴۰ نموداری می تواند با ادامه یابی تحکیمات نرخی این جفت ارزی تا سطوح ۱.۱۴۰۰ و حتی ۱.۱۴۷۵ نموداری نیز، همراه گردد. شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۲۹۰ نموداری با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ نموداری نیز، همراه خواهد گردید.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا و آمریکا نرخ نوسانات ارزی را کاهش خواهد داد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

عدم موافقت پارلمان بریتانیا با شرایط نشست آخر برکسیت، نرخ گذاری های این جفت ارزی را تحت فشار قرار خواهد داد. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۳۲۰۰ با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۳۱۵۰ و حتی ۱.۳۰۹۰ نموداری نیز،‌ همراه خواهد گردید.

 جفت ارزی دلار ایالات ایالات متحده و ین ژاپن

همواره با احتمال ادامه یابی افزایش نرخی دلار تا سطح ۱۱۲.۶۰-۱۱۲.۳۰ مواجه می باشیم. تنها درصورت بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱۱۰.۸۰ نموداری، می توان با از سر گیری افت نرخی آنی جفت ارزی مواجه شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.