• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۴.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها تا سطوح پشتیبانی ۹۶.۱۰-۹۶.۰۰ نموداری نشست نموده اند.  اما همواره با افزایش سطح تقاضای دلار بر فراز سطح ۹۵.۷۰ مواجه می باشیم.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار، کاهش نرخ نوسانات ارزی را به همراه خواهند داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

همراه با شکست آتی سطوح مقاومت ۱.۱۳۷۰-۱.۱۳۶۰ نموداری با ادامه یابی تحکیمات نرخی دلار تا سطح ۱.۱۴۰۰ برخورد خواهیم نمود. شکست سطوح پشتیبانی ۱.۱۳۰۰ و ۱.۱۲۸۰ نموداری، مبنی بر تضعیف یابی قوه ی تجاری خریداران خواهد بود. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار، افت نرخ نوسانات ارزی را به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ نوسانات هنوز افزون بوده و ابهام شرایط برکسیت وضعیت بازار این جفت ارزی را نیز، مبهم نموده. افزایش آتی پوند تا سطح ۱.۳۴۵۰ بعید به نظر می رسد. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱.۳۲۰۰ می توان با ادامه یابی تحکیمات ارزی پوند رو به رو شد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تضعیف کلی دلار، سطح تقاضای این جفت ارزی هنوز پایین می باشد. ابهام شرایط کلی بریتانیا و سیاست خارجی ایالات متحده تمرکز بازار را به دارایی های محافظتی جلب نموده و در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰ می توان با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۱۲.۶۰ . حتی ۱۱۳.۶۰ نیز، مواجه شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.