• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۳.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

همراه با شکست بازه نرخی ۹۶.۰۰-۹۶.۱۰ نموداری می توان با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار تا سطح ۹۶.۴۰ نیز، برخورد نمود.

مثبت رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده، تحکیمات ارزی دلار را، به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

همراه با شکست سطح مقاومت ۱.۱۲۹۰ نموداری می توان با ادامه یابی رشد نرخی یورو تا سطوح ۱.۱۳۲۵-۱.۱۳۱۵ نموداری، برخورد نمود. در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۲۶۵ نموداری می توان با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۱۲۵۰ نیز، مواجه شد. چنین افتی می تواند تا سطوح ۱.۱۱۷۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ نموداری نیز، ادامه یابد. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا، کاهش نرخ نوسانات ارزی یورو - دلار را، به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

ابهام شرایط آتی برکسیت، تحرکات آتی این جفت ارزی را نامشخص نموده. با توجه به فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا، می توان با کاهش نرخ نوسانات ارزی پوند رو به رو شد. تنها عامل افزایش آتی نرخ این نوسانات، عرضه یابی نتایج رای گیری امروز پارلمان بریتانیا، به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

همراه با شکست آتی سطح مقاومت ۱۱۱.۴۰ نموداری می توان با ادامه یابی تحکیمات نرخی دلار تا سطوح ۱۱۲.۶۰-۱۱۲.۳۰ و حتی ۱۱۳.۶۰ نموداری نیز،‌ برخورد نمود. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰ می توان با بروز چنین افزایشی رو به رو شد. شکست سطح پشتیبانی یاد شده با افول آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۱۰.۳۰، همراه خواهد گردید.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.