• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۲.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

واحد ارزی دلار ایالات متحده USDX

افت نرخی دلار تا سطح ۹۶.۴۰ نموداری ادامه یافت. این افول می تواند تا سطوح ۹۶.۱۰-۹۶.۰۰ نیز ادامه یافته و تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۹۰، با بروز چنین افتی رو به رو خواهیم بود.

غنی بودن پیش زمینه ی امروز آمریکا، افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار را به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطح مقاومت ۱.۱۲۵۰ نموداری، تحکیمات آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۲۹۰ نموداری را به دنبال خواهد داشت. چنین افزایشی تا سطوح ۱.۱۳۲۵ و حتی ۱.۱۳۷۰ نموداری نیز، ادامه خواهد یافت. تنها در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۲۲۵ نموداری، افول نرخی یورو از سر خواهد گرفته شد. در صورت بروز چنین امری افت نرخی این جفت ارزی تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ نموداری نیز، ادامه خواهد یافت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

توافق اخیر پارلمان بریتانیا با تغییرات مثبت محتوای پروتکل نهایی برکسیت، تحکیمات ارزی پوند را، به همراه داشته. چنین امری شکست سطح مقاومت ۱.۳۲۰۰ را به دنبال داشت. ادامه یابی بهبود شرایط سیاست خارجی این کشور تحکیمات آتی پوند را به دنبال خواهد داشت. علاوه بر این، مثبت رقم خوردن آمار امروز بریتانیا نیز، از واحد ارزی این کشور حمایت خواهد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات نرخی این جفت ارزی بر فراز مقاومت ۱۱۱.۴۰، با افزایش مابعد نرخ گذاری ها تا بازه ی مقاومت ۱۱۲.۶۰-۱۱۲.۳۰ و حتی ۱۱۳.۷۰-۱۱۳.۶۰ نموداری نیز، ادامه خواهد یافت. اما همراه با شکست دوباره ی سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰، با از سر گیری افول نرخی این جفت ارزی برخورد خواهیم نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.